Utlevering av premier klubbmesterskap

Postet av Per Hensrud Gulla den 8. Sep 2020

På grunn av coronaviruset og samtale med kommunelege har vi kommet fram til følgende løsning.Det vil bli utdeling av premier 2 kvelder

mandag 21.09.20 kl. 18-20  og mandag 28.09.20

Følgende skal ha premie: 

3-4-5 renn

Alma F. Haugen                                                  Lykke Røste         

 Mathias A. Løkken                                            Tuva Sofie Engelund

Maurits Myhrvold                                                Sondre Hagenborg

Lian E. O. Myrstuen                                           Iben Langfjæran

Johan Nicolaysen                                              Matine B. Sveen

 Milan Olsen                                                       Sanna Løkken Nygård

Maren B. Rønningen                                         Alida Østby Solbakken

Jenny Østby Solbakken                                    Martne Hagenborg

Theo W. Solheim                                              Sverre Hagaseth Haug

Lukas N. Svendstad                                         Lars Joakim Nerli

Chris Sæterli Berget                                         Matthew R. Phillips      

Albertine Storberget Jensen                            Inga Natashadatter Ramnefjell

Gina Berget Juterud                                         Kristian Tollefsrud

Sverre Anton Linnerud                                     Johan Andresen

 Lukas A. Løkken                                             Kim Robin J. Tøftum

Adrian B. Rønningen                                       Henrik HAugen Vestrum                                                                                     

6 og 7 renn

Helene Haugen Vestrum                                Julie Haugum

Kristine N. Svendstad                                     Nora Fossholt

Todor Trygveson Ramnefjell                            Dina Haugum

Oda Hagaseth Haug                                       Jørgen F. Nygård

Alva Natasjadatter Ramnefjell                         Kristian Peter Phillips

Julie Anthun                                                     Kristine Fossholt

Inger Fossholt                                                  Mina Emilie O. Myrstuen

Mats Kjekshus                                                 Hanna Haugen Vesterum

8 og 9 renn

Martne B. Lygre                                               Mathias B. Lygre

Marie Hansen Anthun                                     Adrian Røste

Astrid Fladsrud Haugen                                  Emma Wiker Hansen

Alfred Fladsrud Haugen                                  Eline Maka

Er det spørsmål ta kontakt med Thorleif på tlf. 90834963                                 


                                                                                                                                    






            

          










0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline